989103512871+ | 983195025016+ | 983195025063+
info[at]hsefa.ir

گزارش چهارمین دوره آموزشی HSE اجرایی بر اساس الزامات OSHA

احتراماً ، گزارش برگزاری دوره آموزشی چهارمین دوره آموزشی HSE اجرایی جامع بر اساس الزامات توسط آکادمی تخصصی HSE فارسی در محل مجموعه استاد فرشچیان بشرح زیر تقدیم میگردد :

دوره آموزشی HSE اجرایی فصل پاییز ۱۳۹۴ در یک دوره چهار روزه و هر روز ۹ ساعت از ساعت ۸  الی ۱۷ با حضور اساتید برتر حوزه HSE تشکیل شد. این دوره آموزشی طبق تقویم آموزشی آکادمی با هدف آماده سازی علاقه مندان ورود به بازار کار حوزه HSE در پروژه های صنعتی و عمرانی و بروز رسانی اطلاعات فعالین این عرصه برگزار شد.

در روز نخست مورخ تاریخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۴ آقای مهندس کیانی (سرپرست ایمنی و بازرسی فنی فولاد مبارکه اصفهان) در قسمت صبح مبحث آنالیز حوادث و رویدادها را ارائه نمودند و در قسمت بعد از ظهر کلاس به تشریح مبحث ایمنی کار در ارتفاع پرداختند.

در روز دوم مورخه ۱۷/۰۷/۱۳۹۴ آقای مهندس آقابابایی (HSE ارشد پالایشگاه اصفهان) در قسمت صبح با توجه به سرفصل های در نظر گرفته شده به آموزش مبحث ایمنی حریق پرداختند.دانش پژوهان در قسمت بعداز ظهر مبحث ایمنی مواد شیمیایی را آموزش دیدند. در پایان روز دوم از مطالب ارائه شده در طی روز آزمونی با نظارت کارشناسان آموزش گرفته شد.

در روز سوم مورخه ۲۳/۰۷/۱۳۹۴ آقای مهندس کیانی (سرپرست ایمنی و بازرسی فنی فولاد مبارکه اصفهان)  در قسمت صبح به آموزش مبحث مهم ارزیابی ریسک پرداختند. دانش پژوهان در ادامه کلاس مبحث ایمنی جرثقیل را آموزش دیدند. در پایان روز دوم از مطالب ارائه شده در طی هفته گذشته و روز جاری آزمونی با نظارت کارشناسان آموزش از دانش پژوهان گرفته شد.

در روز چهارم مورخه ۲۴/۰۷/۱۳۹۴ آقای مهندس ولی پور (HSE ارشد فولاد مبارکه اصفهان) در قسمت صبح به تشریح مبحث ایمنی برق پرداختند و در قسمت بعد از ظهر مبحث مجوزهای انجام کار را ارائه نمودند. در پایان روز طبق دستورالعمل آموزشی آکادمی HSE فارسی آزمونی از مباحث تدریس شده در طی روز از دانش پژوهان گرفته شد.

ارزیابی انجام شده در پایان دوره از شرکت کنندگان ، نشان از رضایت بالای دانش پژوهان از خدمات آکادمی تخصصی HSE فارسی دارد. نتیجه ارزیابی پایان دوره را از اینجا میتوانید مشاهده نمایید.