989103512871+ | 983195025016+ | 983195025063+
info[at]hsefa.ir

تعهدنامه ثبت نام در دوره های آکادمی تخصصی HSE فارسی

داوطلب عزیز ضمن عرض خیرمقدم، خواهشمند است مطالب مندرج  در این تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

 1. رعایت کلیه شئونات اسلامی، مقررات عمومی انضباط دانشگاه ها، نظم و حضور به موقع در کلاس ها و آزمون‌‌ها الزامی است و دانش پذیران موظفند هنگام شرکت در دوره ها با پوشش دانشگاهی در کلاس ‌ها حضور یابند.
 2. کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و …) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و … ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 3. تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دو هفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.
 4. در صورت تاخیر داوطلبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.
 5. پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد و همچنین موسسه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات و تسویه کامل شهریه از ادامه شرکت در تمامی خدمات موسسه باز دارد.
 6. موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)
 • تا ۷ روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر ۲۰ درصد از کل شهریه دوره های انتخابی امکان پذیر می باشد.
 • از ۷ روز مانده به شروع دوره تا ۲ روز مانده به شروع دوره ۵۰ درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
 • از ۲ روز مانده به شروع دوره شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
 • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، پیش ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.
 • در صورت حذف تک دوره علاوه بر موارد کسر بالا، تخفیفات پک های مرتبط با حذف آن دوره نیز کسر خواهد شد.

تبصره: در صورت موافقت موسسه با درخواست استرداد، هزینه قابل عودت حداقل یک هفته پس از تاریخ درخواست کتبی به کارت فرد واریز می گردد.
تبصره: ثبت نام حین برگزاری دوره ها نیز شامل بندهای ماده ۶ خواهد بود.
تبصره: عدم شرکت در دوره­ ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

 1. محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت موسسه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل موسسه یا محل دیگری باشد.
 2. تعداد شرکت کنندگان، چیدمان، ترتیب و مدت زمان هر کد کلاسی بنا به عرف سال های قبل موسسه و بر اساس موارد مختلف توسط موسسه و صلاح دید اساتید تعیین می­گردد.
 3. ملاک اطلاع رسانی موسسه، اعلانات رسمی در سایت های موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه می باشد و هرگونه استناد به نقل قول های شفاهی از پرسنل مجموعه، اساتید و یا سایر داوطلبین پذیرفته نخواهد بود.
 4. در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.
 5. اساتید هر دوره از بین گروه اساتید آکادمی HSE فارسی اعلام خواهند شد و در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس دوره بنا به نظر موسسه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.
 6. بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، حداکثر بین سه هفته تا یک ماه بعد از اتمام دوره در محل موسسه آماده تحویل می باشد.
 7. دانشپذیران موظفند در دوره های مربوط به نرم افزار که نیاز به رایانه دارند، جهت شرکت در دوره لپ تاپ به همراه داشته باشند و در صورت نداشتن لپ تاپ قبل از شروع دوره با موسسه تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم انجام گیرد.
 8. ثبت نام در کلیه دوره ها در صورت هماهنگی با موسسه (و در صورت عدم تکمیل ظرفیت کد مورد نظر) تا روز برگزاری دوره به صورت آنلاین (از طریق سایت www.hsefa.ir) امکان پذیر می باشد. چنانچه ثبت نام از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب باشد متقاضیان می بایست حداکثر دو روز قبل از شروع دوره، فیش واریزی را اسکن و به آدرسhsefagroup@outlook.com ایمیل یا به شماره ۹۵۰۲۳۰۵۰-۰۳۱ فاکس نمایند.
 9. تاریخ های برگزاری دوره ها غالباً روزهای پنج شنبه و جمعه می باشد که زمان قطعی برگزاری هر دوره تا سه روز قبل از شروع دوره‌ مذکور از طریق سایت موسسه (www.iefa.ir و یا www.hsefa.ir) اعلام می گردد.
 10. در صورت استفاده از تعرفه تخفیفات موسسه، متقاضی می بایست تا دو روز قبل از شروع دوره کلیه مدارک مربوطه را به آدرس hsefagroup@outlook.com ایمیل نماید.
 11. تغییر هر یک از دوره های انتخابی تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد و استناد به حرف های شفاهی مسئولین قابل قبول نمی باشد.
 12. کلیه اطلاعیه های شروع دوره و تغییر زمانی کلاس­ها در سایت های www.hsefa.ir و یا www.iefa.ir اعلام می گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می باشد.
 13. ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و …) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می باشد.