989103512871+ | 983195025016+ | 983195025063+
info[at]hsefa.ir

ثبت نام دوره مدیریت پروژه بر اساس prince2 foundation در اصفهان

در حال حاضر PRINCE2 متداول ترین متدولوژی مورد استفاده در حوزه مدیریت پروژه در دنیاست.
دامنه استفاده از این استاندارد بیشتر مربوط به کشورهای اروپای غربی، انگلستان، و استرالیاست.
همچنین این متدولوژی یکی از پر طرفدارترین استانداردهای مدیریت پروژه در کشور کانادا به شمار می رود.
بر این اساس در کشورهای ذکر شده داشتن مدرک PRINCE2 یکی از شرایط استخدام در کشورهای پروژه محور به شمار می رود.
چارچوب Prince 2 روشی ساده و کاربردی و یکی از موفق‌ترین چارچوب‌ها برای مدیریت انواع پروژه‌ها خصوصاً پروژه‌های فناوری اطلاعات می‌باشد. این دوره ۳ روزه ترکیب متعادلی از نکات درسی، مطالعات موردی، تمارین و دیگر مواد آموزشی را شامل می‌شود و شرکت‌کنندگان در این دوره از فضای آموزشی حاضر به همراه فراگیری مهارت‌های به‌کارگیری این چارچوب در محیط واقعی بهره کافی را خواهند برد. در این دوره با فرایندها، محصولات مدیریتی، نقش‌ها و زبان مورد نیاز برای مدیریت پروژه‌های سازمان آشنا خواهید شد.

هدف:

در دوره ۳ روزه PRINCE2-Fundation شما با مفاهیم این استاندارد کاملاً آشنا خواهید شد و به آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون prince2 واخذ مدرک بین المللی آن خواهید رسید.
بهبود اثربخشی و کارایی در مدیریت پروژه ها به منظور تحقق منافع ذی‌نفعان آن از جمله اصلی ترین اهداف مدیریت پروژه در دنیای امروز می باشد.  PRINCE2 “پرینس۲” از مطرح ترین متدولوژی های کاربردی در حوزه مدیریت پروژه می باشد که به منظور مدیریت اثربخش پروژه توسط موسسه AXELOS انگلستان ارائه گردیده است.
PRINCE2 “پرینس ۲″به عنوان یک ‌روش، مورد کاربرد در تمامی صنایع، تضمین می نماید پروژه در زمان و بودجه تعیین شده و مطابق با کیفیت مورد توافق اجرایی گردد.

مخاطبین :

آن دسته از افرادی که قصد بکارگیری چارچوب Prince 2 را دارند
مدیران پروژه
رهبران و مدیران تیم پروژه
کارکنان پشتیبانی پروژه
واحدهای پروژه‌ای
مشاوران و واحدهای امور تدارکات و قراردادها

محتوای دوره :

آشنایی با مفهوم پروژه، طرح و پورتفولیو
آشنایی با موسسه Axelos
آشنایی با چارچوب استاندارد PRINCE2
معرفی ۷ اصل بنیادی PRINCE2
معرفی فرآیندهای هفتگانه مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PRINCE2
معرفی هفت زمینه مورد استفاده در PRINCE2شامل :
انگیزه تجاری، سازمان، کیفیت، برنامه ها، ریسک، تغییرات و پیشرفت
برگزاری یک مرحله آزمون آزمایشی جهت آمادگی شرکت در آزمون PRINCE2

مشخصات دوره :

مدت دوره:  ۲۴ ساعت (معادل ۳ روز)

زمان برگزاری: ۱۷ . ۱۶ . ۱۰ . ۹ اسفند ماه | ساعت ۰۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰

محل برگزاری:  اصفهان – خیابان وحید – حدفاصل چهارراه رودکی و خاقانی – روبروی بانک تجارت – آکادمی کادیک

گواهینامه:

برای شرکت کنندگانی که این دوره آموزشی را با موفقیت طی نمایند گواهینامه بین المللی از افنور (با قابلیت ردیابی) اعطا خواهد شد.

ضمنا امکان شرکت در آزمون رسمی PRINCE2 “پرینس۲” در سطح Foundation  در ایران فراهم است و علاقه مندان به این مدرک بین المللی می‌توانند در صورت درخواست مجزا با قبولی در آزمون مربوطه، مدرک معتبر بین المللی از نهاد اعتبار دهنده AXELOS انگلستان را دریافت نمایند.
Management Plaza یک موسسه آموزشی بلژیکی است که هدف آن ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه مدیریت پروژه، خصوصا PRINCE2، در بلژیک و بسیاری دیگر از کشورها می باشد. این موسسه پارتنر رسمی موسسه‌های APMG و EXIN، مجری آزمون‌ها و گواهی‌های PRINCE2 “پرینس۲” است که اجازه برگزاری آزمون‌ها را دارد. محتوای آموزشی موسسه نیز به تایید APMG و EXIN رسیده است.

 
سرمایه گذاری برای دوره :

به صورت فردی و آزاد  ۴۹۵٫۰۰۰تومان (شامل هزینه شرکت در دوره، پکیج آموزشی، پذیرایی میان وعده، و صدور گواهینامه بین المللی از افنور فرانسه)

جهت اطلاع از تعرفه میزان تخفیفات تا سقف ۲۰% و شرایط پرداخت اقساطی شهریه اینجا کلیک کنید.

اسکان :

متقاضیان دیگر شهرستانها در صورت تمایل می توانند از هتل مجاور محل برگزاری دوره جهت اقامت خود استفاده نمایند. جهت رزرو  اتاق در هتل توسط ما، شرکت کنندگان باید حداکثر  تا ۱۰ روز قبل از شروع دوره نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و قطعی نمودن حضور خود در دوره اقدام نمایند. بعد از زمان اعلام شده موسسه تنها در صورت وجود اتاق خالی در هتل  نسبت به رزرو آن اقدام خواهد کرد. در غیر اینصورت رزرو اتاق به عهده متقاضیان است.

روش های ثبت نام دوره حضوری آموزش Prince2:

روش اول (اسم نویسی و پرداخت اینترنتی): 
تکمیل فرم ثبت نام نهایی (این کار حداکثر ۵ دقیقه زمان خواهد برد)و سپس پرداخت آنلاین شهریه ثبت نام از طریق درگاه الکترونیکی (این کار حداکثر ۲ دقیقه زمان خواهد برد)sabt-nam-nahai-hsefa

پرداخت اینترنتی دوره آموزشی به این صورت است که بر روی دکمه پرداخت الکترونیک زیر کلیک میکنید و وارد صفحه ای می شوید که اطلاعات خودتان را ثبت می کنید (این کار حداکثر ۲ دقیقه زمان خواهد برد) و در ادامه آن وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر خود می شوید. پرداخت اینترنتی از کلیه کارت های عضو شتاب قابل انجام است. پس از پرداخت اینترنتی به طور خودکار وارد صفحه ای می pardakht-electronic-hsefaشوید که در آن نام شما، شماره رسید (تراکنش) و آدرس ایمیلتان گرفته می شود.

روش دوم (کارت به کارت):
واریز مبلغ دوره آموزش به شماره حساب اعلام شده زیر و تماس با مسئول ثبت نام این دوره آموزشی جهت دریافت مشخصات و شماره رهگیری واریزی شما

روش سوم (پیش ثبت نام رایگان): sabt-nam-rayegan-hsefa
با کلیک بر روی تصویر روبرو می توانید این دوره آموزشی را پیش ثبت نام
کنید تا کارشناسان آموزش باشما تماس گرفته و جهت استفاده از دوره ها شما را راهنمایی کنند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

آدرس مرکز: اصفهان – خیابان وحید – حدفاصل چهارراه رودکی و خاقانی – روبروی بانک تجارت – کادیک ( آکادمی تخصصی HSE فارسی)
تلفن: ۰۳۱۹۵۰۲۵۰۱۶ | ۰۳۱۹۵۰۲۵۰۶۳ | ۰۹۱۰۳۵۱۲۸۷۱
ایمیل: training[at]hsefa.ir | hsefagroup[at]outlook.com