989103512871+ | 983195025016+ | 983195025063+
info[at]hsefa.ir

ثبت نام دوره ایمنی کار با مواد خطرناک (HAZMAT) در اصفهان

ماده خطرناک ماده ای است که به طور بالقوه می تواند در موقع حمل و نقل تجاری برای سلامتی،ایمنی و اموال مردم خطرات غیرمعقول ایجاد نماید.
استفاده بیش از ۸۵۰۰۰ نوع ماده شیمیایی در صنایع و افزایش سالانه بیش از ۱۰۰۰-۵۰۰ ماده شیمیایی نوظهور و نوترکیب به لیست مذکور از سویی و عدم آگاهی شاغلین از اثرات مواجه با این مواد، به گونه ای سلامت و ایمنی شغلی آنها را تحت تاثیر قرار داده است که حوادث ناشی از کار با مواد شیمیایی تنها بعنوان بخشی از اثرات کار با مواد شیمیایی ، رتبه سوم رده بندی حوادث ناشی از کار را به خود اختصاص داده اند و بیماریهای ناشی از کار با مواد شیمیایی نیز قابل توجه هستند .

علاوه بر تماس با مواد شیمیایی در حین کار ، استفاده از مواد شیمیایی در ارائه خدمات ، کشاورزی و همچنین ساخت داروها نیز بخشی از تماس انسانها با مواد شیمیایی را شامل می شود لذا با کمی توجه در این زمینه در می یابیم که حذف تماس با مواد شیمیایی تقریباً یک امر غیر ممکن است و آن چیزی که به ما کمک می کند تا از مواد شیمیایی در راه توسعه زندگی خویش بهره مند شویم و سلامت خویش را حفظ نمائیم آگاهی از اثرات مواد شیمیایی و روشهای ایمن کار با مواد شیمیایی است .
خطرات مواد شیمیایی را میتوان در دو سطح خرد و کلان مورد بررسی قرار داد. خطرات خرد شامل مواردی می شود که در آن حوادث مرتبط با مواد شیمیایی سلامتی و اقتصاد تعداد محدودی از افراد را تحت تأثیر قرار داده و یا قادر است منجر به خسارات اقتصادی کوچک، آلودگیهای زیست محیطی محدود و موارد مشابه گردد. خطرات کلان شامل آن دسته از حوادث شیمیایی است که با توجه به گستره تلفات و خسارات حاصله میتوان آنها را در طبقه حوادث فاجعه بار قرار داد . خطرات کلان مواد شیمیایی در دو دسته کلی نشت موادشیمیایی و تشکیل توده ابر شیمیایی خطرناک و همچنین انفجارات و آتشسوزیهای وسیع جای می گیرند .

هدف:

پس از این دوره انتظار می رود که فراگیران با اصول ایمنی کار با مواد خطرناک آشنا شده و بتوانند با راهکارهای ایمنی از حوادث ناشی از کار با خطرناک پیشگیری نمایند.

محتوای دوره:

– آشنایی با مواد شیمیایی و خطرناک و ریسک های مربوطه
– آشنایی با روش های شناسایی مواد خطرناک
– طبقه بندی مواد خطرناک
– آشنایی با اصول ایمنی کار و نحوه مقابله با مواد خطرناک
– شناسایی اصول کنترل
– محدودیت ها و پاکسازی مواد خطرناک
– آشنایی با وسایل حفاظت فردی مرتبط با مواد خطرناک
– امداد و کمک های اولیه مرتبط با مواد خطرناک و واکنش در شرایط اضطراری

مدرس دوره :

تیم اساتید آکادمی تخصصی HSE فارسی

مشخصات دوره :

مدت دوره: ۲۰ ساعت

زمان برگزاری: ۱۷٫ ۱۶ . ۱۵ آبان ماه ۹۸ | پنجشنبه و جمعه  | ساعت ۸:۰۰ الی ۱۶:۰۰

محل برگزاری:  اصفهان – خیابان وحید – حدفاصل چهارراه رودکی و خاقانی – روبروی بانک تجارت – کادیک

گواهینامه:

برای شرکت کنندگانی که این دوره آموزشی را با موفقیت طی نمایند گواهینامه از مرکز تحقیقات و تعلیمات وزارت کار اعطا خواهد شد.

سرمایه گذاری برای دوره :

به صورت فردی و آزاد  ۴۸۰٫۰۰۰ تومان (شامل هزینه شرکت در دوره، پکیج آموزشی، پذیرایی میان وعده،نهار و صدور گواهینامه)

روش های ثبت نام دوره حضوری آموزشی ایمنی کار با مواد خطرناک (HAZMAT) در اصفهان :

روش اول (اسم نویسی و پرداخت اینترنتی): 
تکمیل فرم ثبت نام نهایی (این کار حداکثر ۵ دقیقه زمان خواهد برد)و سپس پرداخت آنلاین شهریه ثبت نام از طریق درگاه الکترونیکی (این کار حداکثر ۲ دقیقه زمان خواهد برد)sabt-nam-nahai-hsefa

پرداخت اینترنتی دوره آموزشی به این صورت است که بر روی دکمه پرداخت الکترونیک زیر کلیک میکنید و وارد صفحه ای می شوید که اطلاعات خودتان را ثبت می کنید (این کار حداکثر ۲ دقیقه زمان خواهد برد) و در ادامه آن وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر خود می شوید. پرداخت اینترنتی از کلیه کارت های عضو شتاب قابل انجام است.pardakht-electronic-hsefa

روش دوم (کارت به کارت):
واریز مبلغ دوره آموزش به شماره حساب اعلام شده زیر و تماس با مسئول ثبت نام این دوره آموزشی جهت دریافت مشخصات و شماره رهگیری واریزی شما

روش سوم (پیش ثبت نام رایگان): sabt-nam-rayegan-hsefa
با کلیک بر روی تصویر روبرو می توانید این دوره آموزشی را پیش ثبت نام
کنید تا کارشناسان آموزش باشما تماس گرفته و جهت استفاده از دوره ها شما را راهنمایی کنند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

آدرس مرکز: اصفهان – خیابان وحید – حدفاصل چهارراه رودکی و خاقانی – روبروی بانک تجارت – کادیک ( آکادمی تخصصی HSE فارسی)
تلفن: ۰۳۱۹۵۰۲۵۰۱۶ | ۰۳۱۹۵۰۲۵۰۶۳ | ۰۹۱۰۳۵۱۲۸۷۱
ایمیل: training[at]hsefa.ir | hsefagroup[at]outlook.com